Endüstriyel Soğutma Sistemleri için Semi-hermetik kompresörler. Modern döner kompresörler, yüksek randımanlı ve güçlü, kompakt tasarımlı, hafif ve uygun maliyet fiyatları ile evrensel uygulamalarda tercih ediliyorlar.

Bunların yanında, daha belirgin özellikleri de bulunmaktadır :

  • Ekonomizör opsiyonu ile mümkün olan en yüksek soğutma ve COP kapasitesi.
  • Tümleşik kapasite kontrolü.
  • Patentli yağlama sistemi ve cömert boyutlarda hazırlanmış motor yatağı sayesinde uzun süreli dayanıklılık.
  • 6 kompresörle paralel çalışmaya uyumlu.
  • Mevcut tüm soğutuculara uyumlu: klorsuz HFC’ler ve R22.

Kapasite aralığı: 400 kW’a kadar pallel işlem ile – 18.5’ten 66 kW’a (nominal motor gücü)

 

Semi-Hermetik Kompakt  Kompresörler

Soğutucu ve A/C sistemlerinin seri üretimi için ideal bir çözümdür. Entegre yağ haznesi ve ayırıcı sistemi kuruluş süresini ciddi şekilde kısaltır ve vidalı kompresörlerin minimal alan ihtiyacı ile kullanılmasını sağlar. Bu sayede montaj için harcanan çaba semi-hermetik pistonlu kompresöler ile kıyaslanabilir. Bitzer yeni CSH85 serisi ile tek kompresörler için 140 HP seviyesine ulaşıyor ve böylece A/C endüstrisinin daha büyük ünitelere olan talebini karşılıyor. Tüm yeni kompakt vidalı kompresörler (CSH65, CSH75, CSH85) adımlı veya adımsız regülasyon seçenekleri bulunan “ikili” kapasite regülasyonu ile donatılmışlardır. Tüm modeller ekonomizörlü veya ekonomizörsüz R134a, R407C ve R22’ler ile kullanılabilmektedirler.

 

Hak Teknik, soğutma sistemlerinde 25 yıllık tecrübesi ve Soğutma Sistemleri sektöründe  uzmanlaşmış  personeli ile siz değerli müşterilerimize soğutma kompresörü rektefiye,  soğutma kompresörü bobinaj sarımı ve  ikinci el kompresör satış  hizmet vermektedir.

Rektifiye yapmış olduğumuz   Soğutma Kompresörleri  1 yıl garanti altındadır.

 

Özel servisliğini yapmış olduğumuz soğutma kompresörü markaları aşağıdadır.

 

Bitzer Kompresör , Bock Kompresör , Frascold Kompresör , Dorin Kompresör , Copeland Kompresör , Refcomp Kompresör , Carlyle kompresör , Hava Soğutmalı Kompresörler

.